ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Býčí oko náramek extra korálky

Býčí oko náramek extra korálky

Nechte se okouzlit hedvábným mahagonovým leskem tohoto náramku z leštěných korálků přírodního býčího oka. Býčí oko je rudá varianta tygřího oka, která dává svému nositeli nejen ochranu před negativitou, ale též motivaci… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 22. 01.
Kód produktu:
BULLEY 8 mm
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Býčí oko náramek extra korálky

Nechte se okouzlit hedvábným mahagonovým leskem tohoto náramku z leštěných korálků přírodního býčího oka. Býčí oko je rudá varianta tygřího oka, která dává svému nositeli nejen ochranu před negativitou, ale též motivaci a povzbuzení. Nádherný a výrazný šperk, cca 8 mm nebo 10 mm velké korálky jsou navlečeny na gumičce neutrální barvy. Ilustrativní vyobrazení, jednotlivé náramky se od něj mohou lišit především barevným odstínem a kresbou kamene.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný je až na cca 22 cm. Není vhodný pro větší obvod zápěstí. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou, podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství, pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty, potlačuje deprese. Býčí oko jako čevená varianta tygřího oka má shodné vlastnosti a účinky, navíc však dává motivaci a povzbuzení.

Detailní popis kamene:  Tygří oko

Související produkty