ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Módní náramek šňůrka s korálkem tygřího oka

Módní náramek šňůrka s korálkem tygřího oka

Náramek s korálkem zlatavého tygřího oka na voskované šňůrce, jehož půvab je dán právě jeho jednoduchostí. Vždyť tento typ náramků nosí lidé již od počátku věků. A zůstává krásným a módním i v dnešní přetechnizované… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 29. 03.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB01554-01P
Vaše cena:
39 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Módní náramek šňůrka s korálkem tygřího oka

Náramek s korálkem zlatavého tygřího oka na voskované šňůrce, jehož půvab je dán právě jeho jednoduchostí. Vždyť tento typ náramků nosí lidé již od počátku věků. A zůstává krásným a módním i v dnešní přetechnizované době. Nejen zdobí, ale svému nositeli též posiluje sílu vůle, přináší prosperitu a štěstí. Potlačuje deprese, dodává sílu. Velkou předností tohoto náramku je jeho nastavitelnost i na větší obvod ruky. Korálek tygřího oka je usazen mezi květinky z kovu zlaté barvy. Velikost korálku cca 10 mm.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, šňůrku lze nastavit na cca 24 cm. Přetáhnete jej přes přes dlaň o obvodu do 24 cm, při větším obvodu již nelze náramek na ruku natáhnout. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese.

Léčebné využití: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče.

Detailní popis kamene tygří oko

Související produkty