ÚvodVše o kamenechKameny dle ZvěrokruhuLev v barvomluvě zlaté

Lev v barvomluvě zlaté

                                                               Znamení zvěrokruhu - Lev

Lidem narozeným v období od 23. července až 22. srpna, tedy LVŮM, jsou tradičně přiřazeny zlaté drahé kameny.

Lev je ohnivým znamením, kterému vládne Slunce. Pro lvy je typický egoismus (sebestřednost) spojený se sebejistotou, sebevědomím a výraznou osobností, ve smyslu pozitivním. Lvi jsou velkomyslní, mají sny a ambice a dostatek tvůrčí energie, jsou odvážní a mají organizační schopnosti.

Drahými kameny pro znamení Lva jsou: achát, beryl zlatý, Boji a Moqui kameny, bronzit, citrín, fluorit, granát, chryzokol, jantar, jaspis Pilbara, kalcit, karneol, křišťál, kunzit, larimar, mramor „Picasso“, obsidián (červený), olivín, onyx, pazourek, pyrit, rodochrozit, rubín, rutil, sagenit, sardonyx, sluneční kámen, smaragd, topaz (zejména zlatý), turmalín (růžový a zelený), tygří oko, tyrkys.

Kameny zlaté barvy přináší úspěch, nadšení, štěstí a moc.
 
Vibrující kombinace čistě žluté barvy s oranžovou barvou radosti dává dohromady královskou zlatou. Kameny zlaté barvy jsou osobními kameny lidí narozených v magickém měsíci v polovině léta, tj. 23. července až 22. srpna, ve znamení LVA.
Je to čas, kdy se radujeme z energie Slunce, která dodává sílu tělu i duši. Paprsky zlatých krystalů nás naplňují a podporují nadšení a vzrušení, které z našeho života činí báječné dobrodružství.
Zlatá je tradiční barvou králů, bohatství a Slunce a zdá se, že se dotýká hluboké části naší mysli, navozuje představy mystických míst, pokladů a dobrodružství.
Instinktivně hledáme právě tuto barvu, která dává pocit bohatství, bezpečí a úspěchu. Je barvou mnoha symbolů představujících sílu a majetek.
Zlatá je barvou země uprostřed léta, je paprskem vzácnosti, bohatství a přírodní hodnoty. Žlutá obohacuje ducha, oranžová posiluje zdraví. Zlatá představuje korunu života, je celý život – sladký, teplý, rostoucí a dosahující vrcholu. Je jasná, někdy oslňující, ale vždy s nádechem úžasu a inspirace. Zlatá znamená nevázanost,  hojnost, přemíru.
 
Kdy potřebujete krystaly světle zlaté barvy?
 
Když je touha po dobrodružství, nutnost posílit nadšení, ctižádost, vzrušení, k podpoře chuti do života, nových začátků a ke zmírnění obav a starostí.
 
Kameny tmavších zlatých odstínů se používají pro hlubší odhodlání a nadšení a pro posílení schopnosti sdílet celoživotní závazek péče a lásky. Posilují schopnost vést projekty, organizovat a podporují tak dosažení úspěchu. Používají se pro zvýšení autority, vedení a vlivu.
Jsou výbornými pomocníky pro podporu vlivu, materiálního bohatství, moci, úspěchu, slávy a pocitu síly a důležitosti.

     tygri-oko-nahrdelnik-stribro-2-11 jantar-nausnice-stribro-spicaty-oval-11sagenit-naramek-extra-11tygri-oko-nausnice-ovalne-lu-284-14citrin-fazetovany-nausnice-stribro-lu-969-12Pyrit

Drahé kameny světlejších až bledých odstínů zlaté barvy (podobné barvě lněných vláken) jsou krystaly štěstí, radosti a spokojenosti. Tyto kameny poskytují potěšení z života, zejména toho, které se ukrývá v maličkostech a jednoduchých věcech.
 
Světle zlaté kameny jako zlatý beryl, citrín a zlato jsou nejlepší pro celkové štěstí a spokojenost, pro podporu důvěry a sebejistoty, nadšení, překonání pesimismu a vypořádání se se smutkem.
 
I když jsou zlaté drahé kameny, polodrahokamy a krystaly určeny zejména lidem narozeným ve znamení Lva, tak to neznamená, že je nemůže mít někdo jiný, a to zejména pro jejich pozitivní účinky v oblasti fyzické, duševní a duchovní, ale třeba i jen tak, třeba proto, že jsou krásné, nebo pro radost a potěšení!

Léčivé kameny Nefertitis.cz

http://www.nefertitis.cz/

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty