ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z lávových kamenů

Lávový kámen a karneol náramek buddhistický zlatý

Lávový kámen a karneol náramek buddhistický zlatý

Buddhistický náramek z korálků přírodního lávového kamene a karneolu a hlavou Buddhy dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Se dvěma korálky karneolu dodává odvahu, klid, trpělivost a… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 29. 03.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB02274-01P
Původní cena:
89 Kč
Ušetříte:
23 Kč −26%
Vaše cena:
66 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lávový kámen a karneol náramek buddhistický zlatý

Buddhistický náramek z korálků přírodního lávového kamene a karneolu a hlavou Buddhy dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Se dvěma korálky karneolu dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii a pozitivní pohled na život. Korálky karneolu jsou od lávových korálků oděleny třpytivou kovovou aplikací. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty. Do náramku je zakomponována hlava Buddhy z obecného kovu v barvě zašlého zlata, aby náramek svému nositeli přinášel hojnost a štěstí a plnohodnotný život, jichž je právě Buddha symbolem. Kombinace černých a tmavě oranžových až červených kamenů spolu se zlatými aplikacemi a hlavou Buddhy činí náramek velmi atraktivním a elegantním. Korálky jsou navlečeny na nylonové gumičce neutrální barvy. Průměr korálků cca 8 mm. Ilustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 21 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navarací je zpět k původci.

Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií. Dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život. Motivuje k úspěchu. Tiší vztek, žárlivost a závist, rozptyluje deprese a negativní myšlenky. Dodává výřečnost a posiluje sebedůvěru. Karneol též navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu.

Léčebné využití: udává se, že karneol pomáhá předcházet kožním nemocem, pomáhá zastavit krvácení z nosu a pomáhá při všech nemocech spojených s krví, dodává sílu a vitalitu. Též se udává, že karneol zvyšuje plodnost a pomáhá léčit frigiditu a impotenci, artritidu, revmatismus, kosti, šlachy, neurózy a deprese.

Detailní popis kamene: karneol

Související produkty