ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z lávových kamenů

Lávový kámen a tygří oko náramek korálkový

Lávový kámen a tygří oko náramek korálkový

Elegantní náramek z korálků lávového kamene a velkých korálků tygřího oka svého nositele ochraňuje, působí jako talisman před všemi formami nebezpečí. Do náramku je vložen velký korálek z lávového kamene spolu s velkými… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 22. 11.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03159-03P
Původní cena:
129 Kč
Ušetříte:
52 Kč −40%
Vaše cena:
77 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 66 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka66 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lávový kámen a tygří oko náramek korálkový

Elegantní náramek z korálků lávového kamene a velkých korálků tygřího oka svého nositele ochraňuje, působí jako talisman před všemi formami nebezpečí. Do náramku je vložen velký korálek z lávového kamene spolu s velkými korálky přírodního tygřího oka. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty. Korálky jsou navlečeny na nylové gumičce neutrální barvy. Průměr korálků lávového kamene cca 8 mm, vellký korálek cca 14 mm, korálky tygřího oka cca 12 mm Atraktivní a výrazný šperk. Ilustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 21 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navarací je zpět k původci.

Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese. 
Detailní popis kamene: tygří oko

Související produkty