ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z lávových kamenů

Náramek z lávového kamene s amazonitem a Stromem života

Náramek z lávového kamene s amazonitem a Stromem života

Krásný náramek z korálků přírodního lávového kamene a plochých korálků přírodního amazonitu dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Amazonit pomáhá zvládnout obtížné životní situace a… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 22. 11.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03073-05P
Původní cena:
129 Kč
Ušetříte:
26 Kč −20%
Vaše cena:
103 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 66 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka66 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Náramek z lávového kamene s amazonitem a Stromem života

Krásný náramek z korálků přírodního lávového kamene a plochých korálků přírodního amazonitu dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Amazonit pomáhá zvládnout obtížné životní situace a stresové stavy. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty. Náramek je doplněn ověskem z obecného kovu v barvě zašlého stříbra se symbolem Stromu života, který svému nostiteli dává životní sílu, energii a vitalitu. Velikost korálků lávového kamene cca 8 mm, velikost korálků amazonitu cca 7 mm, velikost přívěsku se Stromem života cca 23 mmNavlečeno na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 22 již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navarací je zpět k původci.

Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích.

Související produkty