ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z lávových kamenů

Lávový kámen náramek s velkými korálky karneolu

Lávový kámen náramek s velkými korálky karneolu

Elegantní náramek z korálků přírodního lávového kamene a karneolu se symbolem piniové šišky dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Se čtyřmi korálky karneolu dodává odvahu, klid, trpělivost… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
KAN-BJEW-JB02551
Původní cena:
99 Kč
Ušetříte:
15 Kč −15%
Vaše cena:
84 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Lávový kámen náramek s velkými korálky karneolu

Elegantní náramek z korálků přírodního lávového kamene a karneolu se symbolem piniové šišky dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Se čtyřmi korálky karneolu dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii a pozitivní pohled na život. Korálky karneolu jsou od lávových korálků oděleny třpytivou kovovou aplikací. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty. Do náramku je zakomponována piniová šiška z obecného kovu v barvě stříbra. Piniová šiška je v Evropě od pradávna symbolem života a plodnosti. Ve východním pojetí symbolizuje šiška osvícení a moudrost, je symbolem "třetího oka".  Atraktivní a nepřehlédnutelný náramek. Korálky jsou navlečeny na nylonové gumičce neutrální barvy. Průměr korálků cca 10 mmIlustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 23 cm. Při natažení nad obvod 24 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. Unisex náramek vhodný svou velikostí a provedením pro ženy i muže.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navarací je zpět k původci.

Piniová šiška je dávným symbolem života a plodnosti. V antice byla zasvěcena bohu Bakchovi, jehož dřevěná hůl má piniovou šišku na konci. I rajský strom života zobrazovali umělci s piniovou šiškou na vrcholu. Ve starověku byla pinie znamením plodnosti a života především proto, že na ní neustále vyrůstají nové šišky. Symbol piniové šišky najdeme často v architektuře - řada staveb z období renesance a baroka na sobě nese tento symbol.

Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií. Dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život. Motivuje k úspěchu. Tiší vztek, žárlivost a závist, rozptyluje deprese a negativní myšlenky. Dodává výřečnost a posiluje sebedůvěru. Karneol též navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu.

Léčebné využití: udává se, že karneol pomáhá předcházet kožním nemocem, pomáhá zastavit krvácení z nosu a pomáhá při všech nemocech spojených s krví, dodává sílu a vitalitu. Též se udává, že karneol zvyšuje plodnost a pomáhá léčit frigiditu a impotenci, artritidu, revmatismus, kosti, šlachy, neurózy a deprese.

Detailní popis kamene: karneol

Související produkty