ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáušnice

Růženín náušnice Strom života

Růženín náušnice Strom života

Půvabné náušnice Strom života z obecného kovu s ohlazenými kousky přírodního růženínu jsou symbolem lásky, krásy a uzdravování. Růženín je talismanem lásky a vztahů. Strom života je silným symbolem, který svému… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 07. 01.
Kód produktu:
X2N-EJEW-N0030-05P
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 66 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka66 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Růženín náušnice Strom života

Půvabné náušnice Strom života z obecného kovu s ohlazenými kousky přírodního růženínu jsou symbolem lásky, krásy a uzdravování. Růženín je talismanem lásky a vztahů. Strom života je silným symbolem, který svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalituZpůsob spletení stříbřitě zbarvených drátků dává náušnicím třpytivý a luxusní vzhled. Délka náušnic včetně afro závěsu je cca 5,0 cm, velikost přívěsku stromu života je cca 2,6 cm, filigránová ruční práce. Materiál: zaoblené kousky růženínu a obecný kov. 
Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, barevnost, tvar a velikost kamínků se může lišit od doprovodných fotografií.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Růženín ve Feng Shui představuje tlumenou energii ohně. Oheň, to je energie nadšení, vřelosti, vášně, aktivity a osvícení. Ztělesňuje emoce, vášeň, návrhy a myšlenky. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Detailní popis kamenerůženín

Související produkty