ÚvodVše o kamenechKameny dle ZvěrokruhuPanna v barvomluvě oranžové

Panna v barvomluvě oranžové

                                                  Znamení zvěrokruhu

Lidem narozeným v období od 23. srpna až 22. září, tedy PANNÁM, jsou tradičně přiřazeny oranžové drahé kameny.

Panna je zemským znamením, kterému vládne planeta Merkur. Pro znamení Panny je typický smysl pro pořádek a systém, praktičnost a schopnost soustředit se na daný úkol. Lidé narození v tomto znamení jsou zvídaví, jejich život řídí rozum a účelnost, řád a harmonie jsou základem myšlení. K druhým bývají kritičtí, nicméně v zásadě jsou tolerantní a citliví.

Drahé kameny pro znamení Panny

Nejvhodnějšími kameny pro znamení Panny jsou: achát (zejména mechový), ametyst, avanturín, amazonit, beryl, citrín, čaroit, dioptas, epidot, eudialyt, granát, heliotrop, chalcedon, chryzokol, jantar, jaspis, oranžový kalcit, karneol, lapis lazuli, nebula, měsíční kámen, olivín, onyx, opál, prehnit, rubín, safír (modrý), sardonyx, sluneční kámen, sodalit, sugilit, šungit, tygří oko, vanadinit, zkamenělé dřevo.

Oranžově zbarvené krystaly jsou symbolem radosti, přátelství, potěšení, a rodinné pospolitosti. Oranžová je nejúžasnější barvou pro svou přirozenou sílu a působení. Je barvou lidí narozených na konci léta, tj. 23. srpna až 22. září ve znamení PANNY.
Oranžová je barvou radosti, přátelství a fyzického potěšení. Vášeň těchto paprsků je spojením červené a zlaté. Radost je čistou emocí, nepolapitelnou, ale srdečnou. S přibývajícím věkem lidé někdy ztrácí schopnost radovat se a přitom je to způsob velmi snadného potěšení nebo hlubokého, trvalého pocitu.
Oranžová je barvou sdílení a oranžové kameny se nazývají jako "domácí" nebo "kameny společenství". 
 
Kdy potřebujete kameny tmavší oranžové barvy?
Pokud chcete podpořit schopnost radovat se, zvýšit potěšení a prožitky, podpořit sdílení, posílit vzájemné partnerské vztahy, ale také potlačit projevy deprese, úzkosti a smutku. 
 
Světlejší odstíny oranžové barvy symbolizují paprsek přátelství.  Použijte tyto drahé kameny v případě, že chcete najít nové přátele, zůstat v kontaktu s těmi stávajícími a udržet přátelství stále živé. Tyto kameny jsou výbornými pomocníky pro kamarádství, věrnost, povzbuzení, sdílení a náklonnost. Jsou vhodné k potlačení smutku, k vyzdvihnutí nesobeckosti, k překonání ostychu a k posílení obětavosti. 

karneol-nahrdelnik-sekany-11  slunecni-kamen-privesek-stribro-ls-130-11  kalcit-zluty-koule-13  slunecni-kamen-tromlovany-11
  
Tmavší oranžové drahé kameny se používají k prohloubení sounáležitosti a domova jako zázemí. Jsou proto nazývány "domácími kameny".  Pomáhají zajistit pohostinnost domova a krbu a podporují šťastnou rodinu. Jsou vhodné pro podporu shovívavosti, pro stmelení rodiny, pocit sounáležitosti, domácí pohodu, posílení vzájemných vztahů. Používají se k tlumení stesku po domově.

Oranžové kameny jsou vhodné pro zvýšení schopnosti překonat nedůvěru, plachost nebo ostych.

I když jsou oranžové drahé kameny, polodrahokamy a krystaly určeny zejména lidem narozeným ve znamení Panny, tak to neznamená, že je nemůže mít někdo jiný. Každý z nás si může pořídit jakýkoliv kamínek pro potěšení a pro radost!

Léčivé kameny Nefertitis.cz

http://www.nefertitis.cz/

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty