ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyIndieTyčinky ostatní výrobci

Vonné tyčinky Archanděl Uriel

Vonné tyčinky Archanděl Uriel

Vonné tyčinky Archanděl Uriel s příjemnou, silnou, čistou vůní pačuli. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Nechte se okouzlit silicí pačuli s dotekem její silné čisté vůně, navozující pocit klidu… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X23249P
Původní cena:
139 Kč
Ušetříte:
28 Kč −20%
Vaše cena:
111 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky Archanděl Uriel

Vonné tyčinky Archanděl Uriel s příjemnou, silnou, čistou vůní pačuli. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Nechte se okouzlit silicí pačuli s dotekem její silné čisté vůně, navozující pocit klidu, tišící úzkosti, obavy a strach, blahodárně působí na psychiku.  Přivolejte si na pomoc Archanděla Uriela, aby podpořil Vaši seberealizaci a posílil odvahu.

Uriel – je archandělem, který poskytuje osvícení vědění, varuje před nebezpečím a zvěstuje proroctví. Je považován za nejmoudřejšího ze všech archandělů.  Jeho jméno znamená „Bůh je světlo". Barvou Uriela je oranžová, symbol radosti, přátelství, potěšení, a rodinné pospolitosti. Je barvou radosti, přátelství a fyzického potěšení.   

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

Chtěli byste mít svého Anděla strážného z oblíbeného kamínku nebo podle Vašeho data narození? Inspirujte se naší Andělskou říší zde.

10 ručně rolovaných tyčinek
Hmotnost celkem: cca 20 g

Související produkty