ÚvodRecenzestrana 22

Recenze (strana 22)

95 %zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní
4,76 / 5

Celková spokojenost s obchodem na základě 1708 recenzí

5
1591
4
61
3
18
2
14
1
24
100 %
Před 7 měsíci

Skvělá volba po malé osobní dárečky.

Ověřený zákazník MILOŠ
19. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Opakovaně jsem zde nakoupila vonné tyčinky a vše opět OK.

Ověřený zákazník Olga
19. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci
  • Spokojenost
Ověřený zákazník Jaroslava
17. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci
  • Mám s tímto e shopem jen dobré zkušenosti.
  • Nevim

Jsou spolehliví, mají pěkne výrobky, odesílají rychle,hlavně na mou nejbližši zasilkovnu.

Ověřený zákazník Olga
17. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Doporučuji, rychlé dodání.

Ověřený zákazník Helena
16. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Vše ok.

Ověřený zákazník Richard
15. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

obchod nabízí přehledné web stránky, zboží mi přišlo v pořádku, včas, nepoškozeno a splňuje i obrazovou předlohu

Ověřený zákazník Drahomíra
15. 11. 2025
80 %
Před 7 měsíci

V drtivé většině vše o.k., jenom naposledy trochu zklamání, jedna věc s defektem...
Ale jinak solidní obchod, který doporučuji.

Ověřený zákazník Magda
14. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Rychlé dodání a krásné produkty.

Ověřený zákazník Muna
14. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Pěkné zboží, nakupuji opakovaně

Ověřený zákazník Dana
13. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Obchod výborný

Ověřený zákazník Blanka
12. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci
  • rychlé dodání a perfektní zabalení
Ověřený zákazník Lenka
11. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

U Nefertitis jsem nakoupila již několikrát a vždy jsem byla velmi spokojená. Výhodou je krátká dodací lhůta.

Ověřený zákazník Jarmila
11. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

dobrý, spokojenost

Ověřený zákazník Dana
11. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Pestrá nabídka, příjemné ceny

Ověřený zákazník Petra
11. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci
  • spolehlivý obchod
  • pravidelné slevy
Ověřený zákazník Olga
11. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Velmi dobré.

Ověřený zákazník Jarmila
11. 11. 2025
100 %
Před 7 měsíci

Určitě super komunikace a sympatický je bonus za nákup. Jenom malá výtka, když se objedná více minerálů hodil by se popisek, který to je minerál. Na stránkách obchodu,se fotka může lišit,od fotek, které tam jsou.

Ověřený zákazník Renata
10. 11. 2025