Recenze (strana 4)
Celková spokojenost s obchodem na základě 1707 recenzí
V obchode jsem objednavala jiz vicekrat a vzdy jsme byla velmi spokojena.
19. 05. 2026
19. 05. 2026
Dobrý den,objednala jsem si 2 přívěšky.Jeden z přívěšků- kamínky byly vysypané v obálce.Za celou dobu co si u Vás objednávám,tak jsem se ještě nesetkala s tak nekvalitním zbožím.D.
19. 05. 2026
Kvalita a rychlost vyřízení
18. 05. 2026
Vše v pořádku, kvalitně zabaleno, rychle doručeno.
18. 05. 2026
16. 05. 2026
Rychlé, bez problémů.
14. 05. 2026
bezproblémový nákup
14. 05. 2026
Náramek nevypadá tak jako na obrázku, barva kamínků měla být růžová je bílá a perla je zdeformovaná a vypadá hnusne
14. 05. 2026
14. 05. 2026
Tady už jsem několikrát nakoupila šperky a vše je tak krásné
14. 05. 2026
žádná nevýhoda
13. 05. 2026
13. 05. 2026
12. 05. 2026
rýchle dodanie objednávky,široký výber,len niektoré prstene sú nie pre mňa kvôli malej veľkosti
11. 05. 2026
Rychlý spolehlivý obchod se šperky. Vždy krásné kousky
11. 05. 2026
11. 05. 2026
včasné doručení, těší mn, že nečekám dlouho :)
10. 05. 2026