ÚvodRecenzestrana 72

Recenze (strana 72)

95 %zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní
4,76 / 5

Celková spokojenost s obchodem na základě 1708 recenzí

5
1591
4
61
3
18
2
14
1
24
100 %
Před rokem

Velmi dobrý obchod, vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Magda
04. 11. 2024
100 %
Před rokem

Skvělá nabídka i finančně, objednávka vyřízena rychle a náramky jsou krásné

Ověřený zákazník Anna
03. 11. 2024
100 %
Před rokem

Vždy spokojená

Ověřený zákazník Monika
03. 11. 2024
100 %
Před rokem

vše v pořádku

Ověřený zákazník Lenka
01. 11. 2024
100 %
Před rokem
  • Rychlé dodání ,zboží odpovídá popisu
Ověřený zákazník Stanislava
01. 11. 2024
100 %
Před rokem

Vždy vše perfektní, zboží originální a krásné za super ceny.

Ověřený zákazník Ivana
31. 10. 2024
100 %
Před rokem
  • Kvalitní zboží,,

Zde ráda nakupuji, velmi dobrá komunikace. Krásné zboží, které udělají radost!

Ověřený zákazník Marika
31. 10. 2024
100 %
Před rokem

Super, jako vždy

Ověřený zákazník Helena
30. 10. 2024
100 %
Před rokem

Pravidelně se vracím..Velká spokojenost.

Ověřený zákazník Eva
30. 10. 2024
100 %
Před rokem

Nakupuji opakovaně. Naprostá spokojenost.

Ověřený zákazník Štěpánka
29. 10. 2024
100 %
Před rokem

Vše v pořádku.

Ověřený zákazník Jana
28. 10. 2024
100 %
Před rokem
  • Všechno v pořádku děkuji
Ověřený zákazník Stanislava
28. 10. 2024
80 %
Před rokem

Už jsem u Vás nakupovala vícekrát,vždy spokojenost, tentokrát zklamání - Achát červený anděl- poslali jste mi jiného,který není objednanému ani podobný.

Ověřený zákazník Jaroslava
27. 10. 2024
100 %
Před rokem

Krásné zboží.

Ověřený zákazník Zita
26. 10. 2024
60 %
Před rokem

Bohužel část zboží je nekvalitní, vracím. Děkuji za rychlou a vstřícnou reakci obchodu.

Ověřený zákazník Alena
26. 10. 2024
100 %
Před rokem
  • rychlé dodání, vše v pořádku
Ověřený zákazník Jana
25. 10. 2024
100 %
Před rokem
  • rychlé vybavení objednávky
Ověřený zákazník Ivana
25. 10. 2024
100 %
Před rokem
  • Kupovala som odtiaľto sošky aj kamene - vždy všetko pekne a bezpečne zabalené :)
  • Čo mne osobne vadí je, že balík a všetko, čo v ňom je, vždy neskutočne vonia po nejakom parféme alebo nejakej voňavke alebo niečom - som silný alergik/astmatik a tak musím vždy všetky krabice, polystyrény, sáčky na niekoľko dní nechať na balkóne, aby sa tá vôňa z nich vyvetrala...
Ověřený zákazník Katarína
25. 10. 2024