Recenze (strana 92)
Celková spokojenost s obchodem na základě 1707 recenzí
rychlý, kvalitní
27. 10. 2013
Nevěřila bych už tomuto obchodu
26. 10. 2013
24. 10. 2013
velký výběr solidní jednání a vždy jsem ke každému nákupu obdržela malý dárek,vřele doporučuji
22. 10. 2013
22. 10. 2013
Jednoduše doporučuji.
22. 10. 2013
19. 10. 2013
klikla jsem objednala , zboží dorazilo jsem spokojená. Doporučují všem známým. Já jsem si z těch kamenů udělala dekoraci na stůl. V Ikei jsem si pořidila skleněný tácek, tři svíčkky a kolem kameny. Kdo ke mě přijde dělá si to taky, že si s toho čerpají energii.Pošlu foto na váš facebook.
19. 10. 2013
Výborná a rychlá komunikace.
13. 10. 2013
Jednoduše - doporučuji!!!
10. 10. 2013
nevím
10. 10. 2013
super obchod
10. 10. 2013
Velký výběr s podrobným popisem, doručení od data objednání bylo rychlé. Tomu,kdo se o tyto věci zajímá vřele doporučuji.
09. 10. 2013
- vřele doporučuji, ráda se sem budu vracet
04. 10. 2013
Jeden nákup vpořádku,druhý zatím neůspěšný
03. 10. 2013
Vše v naprostém pořádku.
30. 09. 2013
Vše proběhlo rychle,spolehlivě
Doporučuji
26. 09. 2013
přehledné, velký výběr krásné ceny , rychlé vyřízení a následná obrovská radost :-)
23. 09. 2013