ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyIndieTyčinky Satya

Vonné tyčinky Satya Nag Champa Dhoop

Vonné tyčinky Satya Nag Champa Dhoop

Vonné tyčinky s uklidňující, sladkou vůní Nag Champa, kombinace vůně květin, santalového dřeva a frangipani. Unikátní indické vonné tyčinky Satya Nag Champa Dhoop od výrobce Shrinivas Sugandhalaya, bez bambusové… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 23. 11.
Kód produktu:
X21036P
Původní cena:
39 Kč
Ušetříte:
8 Kč −21%
Vaše cena:
31 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 66 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka66 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky Satya Nag Champa Dhoop

Vonné tyčinky s uklidňující, sladkou vůní Nag Champa, kombinace vůně květin, santalového dřeva a frangipani. Unikátní indické vonné tyčinky Satya Nag Champa Dhoop od výrobce Shrinivas Sugandhalaya, bez bambusové štěpiny, vyrobené z kvalitních přírodních himalájských dřevin a bylin. Tradiční ruční výroba.
Dopřejte si vůní santalového dřeva a frangipani pro navození atmosféry vhodné pro relaxaci, odpočinek, uklidnění mysli a meditaci.

Součástí balení je držák na tyčinky.

Nag Champa –vonná směs indického původu, jejíž součástí je květ champa ze stromu Magnolia champaca (magnólie champaca), která má silně aromatické květy s opojnou vůní těsně před západem slunce, a používá se i jako součást parfémů. Okvětní lístky připomínají hlavu hada (v indických jazycích jako „nag“). Indické ženy často nosí květy za uchem, kdy teplo kůže rozvíjí jejich vůni. Přísady Nag Champa se liší podle výrobce a přesné složky jsou výrobním tajemstvím. Součástí je dále santalové dřevo, pryskyřice ze stromu Ailanthus malabarica, česky pajasan, známého jako halmaddi, což je i název pro jeho pryskyřici, vůně květů plumérie (Plumeria rubra, červená a Plumeria acutifolia, ostrolistá, směs vůní zvaná frangipani), z čeledi toješťovitých a Mesua ferrea – indický růžový kaštan (nagchampa, nagkeshar).
Složení směsí Nag Champa se mění i časem s ohledem na finanční náročnost některých tradičních složek. Jejich vůně pak závisí na složkách konečného produktu. Santalové dřevo a frangipani je obsaženo vždy. Směsi dále obsahují např. vanilku, kardamom aj.

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

10 tyčinek v balení
Doba hoření: cca 45 minut

Výrobce: Shrinivas Sugandhalaya, Indie

Související produkty