ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Akvamarín náramek sekaný extra

Akvamarín náramek sekaný extra

Blankytně modrá barva oceánu, to je charakteristika toho nádherného náramku z velkých tromlovaných kousků kvalitního akvamarínu. Kouzelně modrý náramek již od pohledu navozuje pocity jiskřivě modrého dne, plného… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 23. 01.
Kód produktu:
SSKNK56
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Akvamarín náramek sekaný extra

Blankytně modrá barva oceánu, to je charakteristika toho nádherného náramku z velkých tromlovaných kousků kvalitního akvamarínu. Kouzelně modrý náramek již od pohledu navozuje pocity jiskřivě modrého dne, plného radosti, štěstí a optimismu. Navlečeno na gumičce bílé barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Náramek přetáhnete přes dlaň s obvodem cca 25 cm, při větším obvodu dlaně již hrozí přetržení. Při natažení na obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Léčebné využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Související produkty