ÚvodVše o kamenechFeng ShuiSerafinit ve Feng Shui

Serafinit ve Feng Shui

Serafinit přívěsek stříbro P937 1Serafinit ve Feng Shui využívá energii dřeva, energii růstu, rozvoje, nových začátků, výživy a zdraví. Pomáhá zvýšit vitalitu a přináší hojnost. 

Energie dřeva je tradičně spojována s východní a jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Upevňuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

Energie dřeva je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Je důležitá pro růst, nové začátky a zdraví, zvyšuje vitalitu a udržuje fyzický rozvoj. 
Energie dřeva je symbolizována zelenou a hnědou barvou a kameny se používají pro místnosti určené k jídlu, do dětských pokojů nebo tam, kde vzniká nový projekt.

Stejně jako vodný prvek, je energie dřeva živá a vyživující, vhodná pro podporu zdraví a pohody, doma i v kanceláři.

Mezi další kameny představující energii dřeva patří např. chromdiopsid, cavansit, ryolit, fluorit, zelený avanturín, serafinit aj

 

Energie dřeva je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Obsidián umístěte všude tam, kde chcete, aby proudila univerzální životní síla Čchi.

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty