ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Serafinit tromlovaný extra kvalita

Serafinit tromlovaný extra kvalita

Překrásný tromlovaný serafinit - kámen andělů v nepříliš časté extra kvalitě s neobyčejně krásnou stříbřitou a bílou kresbou "andělských peříček" v nádherném zeleném kameni v podobě ohlazeného oblázku. Serafinit je též… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Původní cena:
129 Kč
Ušetříte:
19 Kč −15%
Vaše cena:
110 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Serafinit tromlovaný extra kvalita

Překrásný tromlovaný serafinit - kámen andělů v nepříliš časté extra kvalitě s neobyčejně krásnou stříbřitou a bílou kresbou "andělských peříček" v nádherném zeleném kameni v podobě ohlazeného oblázku. Serafinit je též zván strážným kamenem, protože se věří, že je kamenem Seraphim, řádu andělů, strážců Božího trůnu. Serafinit je poměrně běžný kámen, který se na trhu objevuje především jako nevýrazný šedo - zelený kámen s téměř neznatelnou kresbou. Ve chvíli, kdy budete držet tento serafinit v extra kvalitě, na první pohled poznáte rozdíl - tohle je ten jediný, pravý a nádherný serafinit, který stojí za to mít!

Serafinit: tento jedinečný, nádherně zbarvený kámen, je vynikajícím pomocníkem zejména při samoléčení. Je též kamenem duchovního osvícení. Umožňuje navázat spojení s andělskou říší. Pomáhá svému majiteli nechat se vést hlasem svého srdce a má velmi silný a citlivý očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírá lásce. Vyzvedne vás k vyšším duchovním vibracím. Ochraňuje vaše tělo a to i při meditacích a astrálních cestách. Ukazuje, jaký pokrok jste již v životě učinili a pomáhá vám najít cestu ke konečným změnám a úplnému naplnění.

Léčené využití: Udává se, že serafinit podněcuje k činnosti míchu, uvolňuje svalové napětí v celém těle až ke krku, potlačuje zimnici a pomáhá snižovat tělesnou hmotnost.

Země původu: Rusko, oblast Irkutsko

Detailní popis účinků kamene: serafinit

Související produkty