ÚvodEsoterikaFeng ShuiSochy a sošky

Zambala bílý soška boha bohatsví a prosperity

Zambala bílý soška boha bohatsví a prosperity

Krásná soška bílého Zambaly, boha bohatství. Symbolika: Zambala symbolizuje vnitřní bohatství, pomáhá zlepšit materiální podmínky a překonat těžkosti chudoby, pomáhá dosáhnout prosperity a bohatství. Soška je vyrobena z… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X217295P
Původní cena:
599 Kč
Ušetříte:
120 Kč −20%
Vaše cena:
479 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Zambala bílý soška boha bohatsví a prosperity

Krásná soška bílého Zambaly, boha bohatství. Symbolika: Zambala symbolizuje vnitřní bohatství, pomáhá zlepšit materiální podmínky a překonat těžkosti chudoby, pomáhá dosáhnout prosperity a bohatství. Soška je vyrobena z odolné pryskyřice. Výška je cca 12 cm.

Bílý Zambala (také Jambhala, Dzhambala v tibetštině) je soucitným projevem Bodhisattvy. Pomáhá odstranit utrpení spojené s chudobou a nemocí, vyčistit nepřátelskou karmu a karmické překážky, odvrátit katastrofu a nemoc.
 
Tibetská legenda říká, že ctihodný vysoký láma Atisha našel hladovějícího člověka, který byl blízko smrti. Protože neměl nic, co by mu dal k jídlu, odkrojil vlastní maso a nabídl je hladovějícímu muži. Ten však odmítl jeho maso jíst. Atisha byl zoufalý, nevěděl jak jinak muži pomoci, posadil se vedle něj a v tu chvíli se objevilo oslepující jasné bílé světlo a s ním Čenrezig – Bothisattva soucitu, který řekl Atishovi, že se od teď bude zjevovat jako bůh bohatství, Jambhala (Zambala) a bude pomáhat chudým, aby netrpěli. Někdy je zobrazován sedící na bílém lvu nebo drakovi. V levé ruce drží mangustu, která plive diamanty.
Zambala symbolizuje vnitřní bohatství, pomáhá zlepšit materiální podmínky a překonat těžkosti chudoby. Pomáhá dosáhnout prosperity a bohatství.

Chcete umocnit příznivé působení sošky Buddhy na Váš domov? Nezapomeňte na pravidelné vykuřování Buddhy pomocí vonných tyčinek: vonné tyčinky 

Související produkty