ÚvodEsoterikaFeng ShuiSochy a sošky

Buddha se stojánkem na svíčku šedá soška

Buddha se stojánkem na svíčku šedá soška

Krásná soška odpočívajícího Buddhy se stojánkem pro čajovou svíčku. Symbolika: odpočívající Buddha přináší pocit klidu a harmonie. Soška je vyrobena z polyresinu, odolné pryskyřice, imitující šedý kámen. Výška je cca… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X20115P
Vaše cena:
399 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Buddha se stojánkem na svíčku šedá soška

Krásná soška odpočívajícího Buddhy se stojánkem pro čajovou svíčku. Symbolika: odpočívající Buddha přináší pocit klidu a harmonie. Soška je vyrobena z polyresinu, odolné pryskyřice, imitující šedý kámen. Výška je cca 17,5 cm.
Čajová svíčka není součástí.

Jste unavení po náročném dni? Zapalte si vonnou čajovou svíčku u Buddhy a spolu s ním odpočívejte, relaxujte, naberte pozitivní energii a přemýšlejte o věcech příjemných.

Buddha, v překladu probuzený, osvícený, je v buddhismu bytostí, která dosáhla dokonalé realizace, tzv. osvícení. Takové bytosti jsou osvobozeny od tzv. tří jedů mysli, tj. nevědomosti, hněvu a chtivosti a od utrpení. Podstatou bytí pro ně jsou charakteristické znaky bytí, což značí neuspokojivost, nestálost a nepodstatnost.

Kam umístit sošku v interiéru?

Buddha ve Feng Shui je symbolem štěstí, moudrosti, osvícení, hojnosti, prosperity a přináší pozitivní energii. Buddha se dává do rohu místnosti, kde chceme odpočívat nebo meditovat nebo do místnosti, která má vyzařovat klid. Tato soška je určena lidem, kteří hledají buď mír ve svém životě, nebo pro ty, kteří chtějí zlepšit vlastní meditační schopnosti, nebo si odpočinout a relaxovat.
Pokud budete hladit Buddhovo břicho, podpoříte jeho účel, a sice zesílení pozitivní energie, splnění přání a tužeb, stále dobrou náladu a zahánění smůly.

Chcete umocnit příznivé působení sošky Buddhy na Váš domov? Nezapomeňte na pravidelné vykuřování Buddhy pomocí vonných tyčinek: vonné tyčinky

 

Související produkty