ÚvodDoplňkyBytové dekoraceSvícny, lampy

Svícen lotos perleťověbílý

Svícen lotos perleťověbílý

Perleťověbílý svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku. Bílá barva čistotu, jednotu a nevinnost. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Svícen je vyroben ze skořápek… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X212070P
Vaše cena:
279 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Svícen lotos perleťověbílý

Perleťověbílý svícen ve tvaru lotosového květu na čajovou svíčku. Bílá barva čistotu, jednotu a nevinnost. Lotosový květ symbolizuje změnu tmy ve světlo, změnu nevědomosti v poznání. Svícen je vyroben ze skořápek ústřice (placuna placenta), známé také jako capizové skořápky podle místa, kde jsou ústřice sbírány, tj. kolem města Panay provincie Capiz na Filipínách. Po vyčištění jsou skořápky přirozeně průsvitné a barvené pak umožňují nádhernou souhru barev a světla.
Čajová svíčka není součástí.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl a stále ještě je, obzvláště uctívaným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Feng Shui Lotosový květ pomáhá léčiv a harmonizovat pomocí světla, jež uvnitř květu a jeho okvětí rozzáří nádhernou sytou modrou barvou.
Barevný třpyt vnese do prostoru čistou energii a s ní radost, pocit štěstí a pozitivní stimulaci. Zároveň prostor zbaví negativní energie.

Bílá je symbolem čistoty, jednoty a nevinnosti, symbolem energie, povzbuzuje sebepoznání, myšlenkové myšlenkové pochody a vnímání vlastního vědomí.

Bílá ve Feng Shui představuje energii kovu inteligenci, tvořivost a sílu léčení. Je energií myšlenek, těžká, často destruktivní, avšak nezbytná pro naše životy.

Kovový prvek je symbolizován stříbrnou, šedou a bílou barvou a kameny se používají v místnostech, které jsou určeny pro naše soustředění se, sílu myšlení a podporují schopnost být takovými, jakými bychom být měli.
Energie kovu je tradičně spojována se severozápadní a západní částí místnosti, bytu nebo domu. Podporuje tvořivost, soust ředění a je energií vlastního úsilí a odhodlání. 

Související produkty