ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyTibet

Vonné tyčinky tibetské Agarwood

Vonné tyčinky tibetské Agarwood

Tibetské vonné tyčinky s pryskyřičnou vůní subtropické dřeviny aquilárie, známé pod názvem Agarwood. Unikátní tibetské vonné tyčinky z Nepálu, bez bambusové štěpiny. Pro jejich výrobu se používají vzácné aromatické… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X215883P
Vaše cena:
129 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky tibetské Agarwood

Tibetské vonné tyčinky s pryskyřičnou vůní subtropické dřeviny aquilárie, známé pod názvem Agarwood. Unikátní tibetské vonné tyčinky z Nepálu, bez bambusové štěpiny. Pro jejich výrobu se používají vzácné aromatické vysoce kvalitní čisté květinové esence a oleje a vonná dřeva. Dopřejte si chvíle meditace a odpoutání se od starostí všedního dne s nádhernou pryskyřičnou vůní agarwood.

Agarwood je známá jako tzv. dřevo bohů. Důvodem je velmi široké využití této vůně. Jedná se o mystickou, vzácnou a velmi drahou pryskyřici, která se používá pro meditaci, při které pomáhá otevřít naše podvědomí a uvádí do rovnováhy životní energii čchi, což je biologická vitální síla tvořící podstatu např. čínské medicíny a akupunktury. Cirkuluje v lidském těle a dělí se na čchi řídící (Jin) a ochrannou (wej). Agarwood výrazně povzbuzuje psychiku, používá se pro duchovní putování, vnitřní osvícení a jasnozřivost.

Součástí balení je držák na tyčinky.

Tyčinky jsou vyráběny ručně, na jednom konci uzavřeny ručně vyráběným papírem Lokta papírem z lýkovce.

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

30 tyčinek v balení
Doba hoření: cca 60 minut

Související produkty