ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyTibet

Vonné tyčinky tibetské Nagchampa

Vonné tyčinky tibetské Nagchampa

Tibetské vonné tyčinky s uklidňující, sladkou vůní Nag Champa, kombinace vůně květin, santalového dřeva a frangipani. Unikátní tibetské vonné tyčinky z Nepálu, bez bambusové štěpiny. Pro jejich výrobu se používají… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X215877P
Vaše cena:
129 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky tibetské Nagchampa

Tibetské vonné tyčinky s uklidňující, sladkou vůní Nag Champa, kombinace vůně květin, santalového dřeva a frangipani. Unikátní tibetské vonné tyčinky z Nepálu, bez bambusové štěpiny. Pro jejich výrobu se používají vzácné aromatické vysoce kvalitní čisté květinové esence a oleje a vonná dřeva. Dopřejte si vůní santalového dřeva a frangipani pro navození atmosféry vhodné pro relaxaci, odpočinek, uklidnění mysli a meditaci s vůní, která osvěží mysl a podpoří mozkovou činnost.
Jedná se o tradiční vůni bohyně Lakšmí bohyně bohatství.

Součástí balení je držák na tyčinky.

Nag Champa –vonná směs indického původu, jejíž součástí je květ champa ze stromu Magnolia champaca (magnólie champaca), která má silně aromatické květy s opojnou vůní těsně před západem slunce, a používá se i jako součást parfémů. Okvětní lístky připomínají hlavu hada (v indických jazycích jako „nag“). Indické ženy často nosí květy za uchem, kdy teplo kůže rozvíjí jejich vůni. Přísady Nag Champa se liší podle výrobce a přesné složky jsou výrobním tajemstvím. Součástí je dále santalové dřevo, pryskyřice ze stromu Ailanthus malabarica, česky pajasan, známého jako halmaddi, což je i název pro jeho pryskyřici, vůně květů plumérie (Plumeria rubra, červená a Plumeria acutifolia, ostrolistá, směs vůní zvaná frangipani), z čeledi toješťovitých a Mesua ferrea – indický růžový kaštan (nagchampa, nagkeshar).
Složení směsí Nag Champa se mění i časem s ohledem na finanční náročnost některých tradičních složek. Jejich vůně pak závisí na složkách konečného produktu. Santalové dřevo a frangipani je obsaženo vždy. Směsi dále obsahují např. vanilku, kardamom aj.

V indické medicíně se tyčinky s touto vůní používají při revmatických bolestech, bolestech hlavy a dně, pro potlačení projevů alergie, zažívacích potíží a onemocnění močových cest.

Tyčinky jsou vyráběny ručně, na jednom konci uzavřeny ručně vyráběným papírem Lokta papírem z lýkovce.

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

30 tyčinek v balení
Doba hoření: cca 60 minut

Související produkty