ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyTibet

Vonné tyčinky tibetské Om Sandalwood

Vonné tyčinky tibetské Om Sandalwood

Tibetské vonné tyčinky Tibetan Om Sandalwood clearing the mind, reducing stress – očista mysli a potlačení stresu, s bohatou, sladkou vůní santalového dřeva. Unikátní, ručně vyráběně, tibetské vonné tyčinky z Nepálu… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Kód produktu:
X2161813P
Původní cena:
129 Kč
Ušetříte:
19 Kč −15%
Vaše cena:
110 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky tibetské Om Sandalwood

Tibetské vonné tyčinky Tibetan Om Sandalwood clearing the mind, reducing stress – očista mysli a potlačení stresu, s bohatou, sladkou vůní santalového dřeva. Unikátní, ručně vyráběně, tibetské vonné tyčinky z Nepálu, bez bambusové štěpiny. Tyčinky jsou vyráběny podle tradičních receptur popsaných v tantrickém textu Karavira Tantra, který popisuje sílu léčivých rostlin a jejich pozitivní vliv na lidské zdraví. Vůně tyčinek je vhodná při cvičení jógy, při meditaci a relaxaci. Pro jejich výrobu se používají vzácné aromatické vysoce kvalitní čisté květinové esence, oleje a vonná dřeva podle buddhistického náboženství. Jejich vůně je očišťující, uvolňující a pomáhá potlačit negativní energii. Dopřejte si chvíle klidu, odpočinku a meditace pomocí sladké bohaté vůně santalového dřeva, která přináší pocit klidu a harmonie a umožní uvolnění mysli.

Slabika óm bývá v hinduismu považována za projev duchovní síly a jako taková tedy většinou nebývá vnímána jako slovo. Touto slabikou též začínají téměř všechny mantry, zpívá se často na začátku nebo na konci jógy. Představuje nejvyšší božskou úroveň a cestu k osvícení.

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

30 tyčinek v balení
Délka tyčinky je cca 20 cm
Doba hoření: cca 45 minut
Vyrobeno v Nepálu

Související produkty