ÚvodVše o kamenechKameny dle ZvěrokruhuVáhy v barvomluvě šarlatové

Váhy v barvomluvě šarlatové

                                                 Váhy_blog

 

Lidem narozeným v období od 23. září až 23. října, tedy VÁHÁM, jsou tradičně přiřazeny šarlatové drahé kameny.


Váhy jsou vzdušným znamením, kterému vládne planeta Venuše. Pro Váhy je typické diplomatické chování, rozvážnost a harmoničnost. Jsou znamením spravedlnosti, mají cit a intuici pro podvod, neupřímnost a lži. Lidé narození v tomto znamení jsou empatičtí a ochotní.

Drahé kameny pro znamení Vah

Nejvhodnějšími drahými kameny pro znamení Vah jsou: achát, akvamarín, ametrín, ametyst, apofylit, avanturín, heliotrop, howlit bílý (magnezit), girasol, chiastolit, chryzokol, chryzopras, jadeit, jantar, jaspis, kunzit, kyanit, lapis lazuli, lepidolit, měsíční kámen, nefrit, obsidián mahagonový, olivín, opál, prehnit, rubín v zoisitu, růženín, safír, sluneční kámen, spinel, topaz, turmalín (růžový), tyrkys.
 
Krystaly šarlatové barvy (jasně červené) ztělesňují sílu, vitalitu, pevnou vůli a obětavost. Šarlatová v sobě kombinuje energii čistého červeného paprsku a nadšení a radost oranžové barvy. Je barvou síly fyzické a duchovní. Šarlatové kameny jsou osobními kameny lidí narozených v prvním podzimním měsíci, tj. od 23. září do 23. října, ve znamení VAH.
Tyto kameny se používají jako ochrana před mechanickým poškozením, tedy úrazy. Jsou vhodné zejména pro cestovatele a pro všechny, kdo se musí nebo chtějí zaměřit na sebeobranu. V kombinaci s tmavě zeleným kamenem se zvyšuje ochrana i proti nehodám. Šarlatové kameny pomáhají překonat strach a zlepšit soběstačnost. Jsou to kameny vítězství, úspěchu a dovedností. Posilují fyzickou sílu a vytrvalost.
 
Kdy potřebujete světlejší šarlatové kameny?
Světlejší odstíny představují statečnost, fyzické dovednosti a sílu, jsou vhodné jako ochranné kameny. Používají se pro překonání strachu, závislosti a zvyšují soběstačnost. Kameny, jejichž barva připomíná červený pomeranč, jsou vynikajícími pomocníky v lásce, protože v sobě pojí růžovou energii romantické lásky a světle oranžovou energii spokojenosti s rodinou a přáteli. Jsou jedinečnými talismany pro novou lásku, novou rodinu a nový vztah.
 
Tmavě zbarvené šarlatové kameny jsou klíčem k fyzickému potěšení a vyspělosti v lásce, v životě a ve vztazích. Tyto léčivé kameny ztělesňují přírodní zdroj energie, schopnost užívat si radostí života a být vitální. Jsou vhodné pro podporu asertivního chování, pocitu důležitosti a nepřemožitelnosti, ke zvýšení fyzické energie, vitality a celkové vzpruhy, k potlačení sebelítosti, apatie a sklonů k lenošení.

 

rubin-nahrdelnik-stribro-2-12   rubin-ve-fuchsitu-na-bilem-pozadi   rubin-naramek-sekany-11   rubin-v-zoisitu-tromlovany-1  rubin-nausnice-stribro-kapka-13  rubin-prsten-stribro-lu-1586-11
 
Nejsvětlejší odstíny šarlatové barvy pomáhají k naplnění plánu, podporují spolehlivost, silnou vůli, schopnost odolávat pokušení a zvyšují obětavost. Jsou výbornými prostředky pro posílení mentálního úsilí, zejména v boji se špatnými návyky, zlozvyky a závislostmi.

I když jsou šarlatové drahé kameny, polodrahokamy a krystaly určeny především lidem narozeným ve znamení Vah, tak to neznamená, že je nemůže mít někdo jiný, a to zejména pro jejich pozitivní účinky v oblasti fyzické, duševní a duchovní, ale třeba i jen tak, třeba proto, že jsou krásné, nebo pro radost a potěšení!

Léčivé kameny Nefertitis.cz

http://www.nefertitis.cz/

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty