ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyIndieTyčinky ostatní výrobci

Vonné tyčinky Archanděl Metatron

Vonné tyčinky Archanděl Metatron

Vonné tyčinky Archanděl Metatron s uklidňující, sladkou vůní Nag Champa, kombinace vůně květin, santalového dřeva a frangipani. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Dopřejte si vůní santalového dřeva a… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X23248P
Vaše cena:
139 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky Archanděl Metatron

Vonné tyčinky Archanděl Metatronuklidňující, sladkou vůní Nag Champa, kombinace vůně květin, santalového dřeva a frangipani. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Dopřejte si vůní santalového dřeva a frangipani pro navození atmosféry vhodné pro relaxaci, odpočinek, uklidnění mysli a meditaci s vůní, která osvěží mysl a podpoří mozkovou činnost.
Přivolejte si na pomoc Archanděla Metatrona, abyste v sobě podpořili lásku k životu a radost z něj.

Metatron – jméno tohoto archanděla nemá příponu „el“, pravděpodobně i proto, že kdysi býval smrtelným člověkem. Jeho jméno znamená „Ten, kdo sedí na trůnu vedle Božího trůnu“. Metatron je pracovitým archandělem, který pomáhá lidem obecně a zejména malým dětem, aby se dokázaly soustředit. Barva Metatrona je šarlatová, barva ztělesňující sílu, vitalitu, pevnou vůli a obětavost. Tato barva podporuje překonání strachu, představuje úspěch, posiluje fyzickou sílu a vytrvalost.

Nag Champa –vonná směs indického původu, jejíž součástí je květ champa ze stromu Magnolia champaca (magnólie champaca), která má silně aromatické květy s opojnou vůní těsně před západem slunce, a používá se i jako součást parfémů. Okvětní lístky připomínají hlavu hada (v indických jazycích jako „nag“). Indické ženy často nosí květy za uchem, kdy teplo kůže rozvíjí jejich vůni. Přísady Nag Champa se liší podle výrobce a přesné složky jsou výrobním tajemstvím. Součástí je dále santalové dřevo, pryskyřice ze stromu Ailanthus malabarica, česky pajasan, známého jako halmaddi, což je i název pro jeho pryskyřici, vůně květů plumérie (Plumeria rubra, červená a Plumeria acutifolia, ostrolistá, směs vůní zvaná frangipani), z čeledi toješťovitých a Mesua ferrea – indický růžový kaštan (nagchampa, nagkeshar).
Složení směsí Nag Champa se mění i časem s ohledem na finanční náročnost některých tradičních složek. Jejich vůně pak závisí na složkách konečného produktu. Santalové dřevo a frangipani je obsaženo vždy. Směsi dále obsahují např. vanilku, kardamom aj.

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

Chtěli byste mít svého Anděla strážného z oblíbeného kamínku nebo podle Vašeho data narození? Inspirujte se naší Andělskou říší zde.

10 ručně rolovaných tyčinek
Hmotnost celkem: cca 20 g

Související produkty