ÚvodDoplňkyVůně a vykuřovadlaVykuřovací směsi čakrové a účelové

Lakshmi vykuřovací směs pro bohatsví a prosperitu

Lakshmi vykuřovací směs pro bohatsví a prosperitu

Lakshmi je nádherně vonící směs bylin, dřev a pryskyřic pro štěstí, bohatství a prosperitu. Své Vykuřování této směsi navozuje příjemnou náladu a pozitivní energie, díky kterým lze činit zásadní rozhodnutí pro přivedení… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lakshmi vykuřovací směs pro bohatsví a prosperitu

Lakshmi je nádherně vonící směs bylin, dřev a pryskyřic pro štěstí, bohatství a prosperitu. Své Vykuřování této směsi navozuje příjemnou náladu a pozitivní energie, díky kterým lze činit zásadní rozhodnutí pro přivedení prosperity a časti i peněz do vašeho života. Lakhsmi je jméno indické bohyně, která je bohyně stěstí a prosperity, a potažmo i bohatství. Štestí a bohatství však netkví jen v materiální rovině, ale především v prosperitě a štěstí v duchovním smyslu. a Vykuřování této směsi napomáhá příjemné a bezstarostné relaxaci a celkovému uvolnění. 

Vůně této výrazně vonící směsi je zpočátku citrusová, při spalování postupně vnáší do prostoru vůni bylin a koření jako je levandule, rozmarýn a bobkový list, aby následně přidala vůni růží a poté rozvinula své hluboké tóny skořice, santálového dřeva, kadidla, myrhy a kopálu. Pocítíte naprostou pohodu, klid a čistou mysl, vaše duše se se postupně naplňuje pocitem štěstí a optimismem do vašeho životního počínání.

Složení: kadidlo, myrha, kopál, bobkový list, med, santálové dřevo, levandule, cukr, rozmarýn, pomerančová kůra, skořice, růžové lístky, pigmenty, skořice, ambra, hřebíček a vonné oleje

Užití směsi Lakhsmi

Zapalte si tuto směs kdykoliv budete chtít učinit zásadnější rozhodnutí ohledně vaší budoucnosti či peněz. Zaručeně vám rozhodování usnadní a třeba nasměruje na správnou cestu… Jste-li majiteli léčivých kamenů, potom tuto směs můžete velmi dobře použít pro očistu a programování těchto kamenů, pokud účelem užití těchto kamenů má být prosperita a bohatství (například citrín).

Dobíjení léčivých kamenů

s pomocí vykuřování této směsi přináší výborný účinek především pro kameny, jež nám pomáhají vytvořit doma harmonické a vlídné prostředí. Směs lze ale použít pro všechny léčivé kameny, protože vykuřování je jedním z nejlepších způsobů očisty a dobíjení léčivých kamenů.

Upozornění: tuto směs používejte zásadně jen pro účely vykuřování

Návod k použití: malé množství směsi nasypejte na rozžhavený rychlozápalný uhlík a nechte směs doutnat až do úplného vyhoření. Používejte nejlépe nádobky, určené k těmto účelům, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misce. Nikdy nenechávejte směs bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Výrobce: Prabuji´s Gifts, USA

Související produkty