ÚvodVše o kamenechKameny dle ZvěrokruhuBeran v barvomluvě tyrkysové

Beran v barvomluvě tyrkysové

                                                                  Beran_blog 

 

Lidem narozeným v období od 21. března do 20. dubna, tedy BERANŮM, jsou tradičně přiřazeny tyrkysové drahé kameny.

Beran patří mezi ohnivá znamení a vládne mu planeta Mars.
Typické vlastnosti jsou bojovnost a vůdčí schopnosti, odvážnost a rozhodnost. Berani se snadno učí, mají výbornou paměť a umí říkat správné věci v pravou chvíli. Jsou upřímní.

Drahé kameny pro znamení Berana

Nejvhodnější kameny pro znamení Berana jsou: achát, amazonit, akvamarín, ametyst, avanturín, citrín, diamant, dumortierit, fluorit, granát, heliotrop, hematit, howlit bílý (magnezit), chalcedon, chalkopyrit, chryzokol, iolit, jadeit, jaspis, karneol, kunzit, kyanit, magnetit, rodochrozit, rodonit, rubín, růženín, safír, serpentin, sillimanit, smaragd, stilbit, tanzanit, topaz, tyrkys, zoisit.

Tyrkysová barva představuje chladný zimní modrý paprsek důvěry, do kterého začíná pronikat zelený paprsek růstu a nového života s přicházejícím jarem.  Je to svěží barva, která má uklidňující účinky, barva lidí narozených ve znamení Berana.

Tyrkysová barva je paprskem nových objevů, pomáhá nám najít sebe sama a najít ztracenou rovnováhu v životě i v pocitech.

Kameny tyrkysové barvy jsou vhodné pro dosažení harmonie a rovnováhy, klidu, emoční stability, obnovení vzpomínek, podporu nových objevů a zjištění, uvědomění si sebe sama, vyrovnanost, stabilitu a toleranci, střídmost, překonání úzkostí a stresu.
Tmavší tyrkysové kameny vyjadřují silnou energii, zosobňují přizpůsobivost a zvyšují toleranci.

Přírodní surový tyrkys Amazonit tromlovaný Shamballa náramek tyrkys  Tyrkys pravý tromlovaný Chryzokol

Kdy potřebujeme tyrkysové kameny světlejších odstínů?
Když chceme dosáhnout harmonie, vnitřního míru, klidné mysli a pochopení. Světle tyrkysové kameny jsou vhodné pro mírnění hněvu, překonání konfliktů, poklidné jednání bez agrese a vzteku, a proti osamělosti.
Světlejší kameny vyjadřují sílu vnitřní harmonie a rovnováhy.                  

Tmavé tyrkysové kameny se hodí pro zvýšení empatie, přizpůsobivosti, větší otevřenosti, snížení podrážděnosti, a ke zvýšení vnitřní síly.

Ať už jste jakékoli znamení Zvěrokruhu nebo si pořídíte kamínek libovolné barvy, přejeme Vám, ať z něj máte potěšení a ať Vám přináší radost a dobrou náladu a odhání od Vás vše negativní.  

Léčivé kameny Nefertitis.cz

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

 

 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty