ÚvodEsoterikaOrgonitOrgonit přívěsky

Orgonit přívěsek krystal s tyrkysem

Orgonit přívěsek krystal s tyrkysem

Krásný orgonit přívěsek ve tvaru krystalu s tyrkysem – tyrkenitempotlačuje negativitu v okolí svého nositele, přináší štěstí, ochraňuje na cestách. Orgonit potlačuje škodlivé elektromagnetické záření a neutralizuje… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 29. 03.
Kód produktu:
X2N-OrgPen‐024P
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Orgonit přívěsek krystal s tyrkysem

Krásný orgonit přívěsek ve tvaru krystalu s tyrkysem – tyrkenitempotlačuje negativitu v okolí svého nositele, přináší štěstí, ochraňuje na cestách. Orgonit potlačuje škodlivé elektromagnetické záření a neutralizuje negativní vlivy v jeho okolí. Přívěsek dodáváme včetně šnůrky z voskované bavlny s bižuterním zapínáním. Atraktivitu přívěsku podtrhuje zdobená aplikace ze stříbřitého bižuterního kovu s úchytem. Délka přívěsku cca 3,5 cm. Délka šňůrky cca 45 cm. Ilustrativní vyobrazení produktu z přírodního materiálu, skladba kamenů v orgonitu, jejich tvar a barevnost se může lišit od doprovodných fotografií.

Orgonit není kámen. Je tvořen z kovových pilin zalitých v pryskyřici (či vosku nebo jiných podobných materiálech). U větších orgonitů je možnost přidat k nim i drahý, léčivý kámen.Ve světě jsou oblíbené již delší dobu, do ČR se relativně nedávno. Jejich oblíbenost však stále roste.

Orgonity mají mnoho způsobů využití:
Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky
Eliminují působení geopatogenních zón na minimum 
Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu 
Podporují meditace

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Detailní popis kamene: tyrkys

Tyrkenit není původním přírodním tyrkysem, jedná o se běžně užívané označení modře zbarveného přírodního howlitu - magnezitu.

Související produkty