ÚvodVše o kamenechKameny dle ZvěrokruhuBlíženci v barvomluvě olivové

Blíženci v barvomluvě olivové

                                                             Znamení Zvěrokruhu - Blíženci  

Lidem narozeným v období od 22. května do 21. června, tedy BLÍŽENCŮM, jsou tradičně přiřazeny olivové drahé kameny.

Blíženci patří mezi vzdušná znamení, vládne jim planeta Merkur. Charakteristická je pro ně podvojná, kolísavá povaha a záliba v protikladech. Lidé narození v tomto znamení jsou bystří a velmi inteligentní a bývají mnohostranně nadaní.

Drahými kameny pro znamení Blíženců jsou

achát, akvamarín, ametyst, avanturín, apofylit, cavansit, citrín, epidot, chalcedon, chryzoberyl, chryzokol, chryzopras, jadeit, jantar, kalcit, karneol, křišťál s turmalínem, obsidián, peridot nebo-li olivín, prehnit, růženín, safír, sardonyx, serafinit, serpentin, sagenit, smaragd, topaz, turmalín (zelený), turritela, tygří oko, tyrkys, unakit, variscit, vltavín (moldavit).

Olivově zbarvené kameny a krystaly přináší probuzení, prozření, hojnost, schopnost učit se a umožňují poznat význam a podstatu věcí a událostí.

Když se vibrující zelené paprsky zkombinují s čistými žlutými paprsky slunečního svitu, vznikne silný paprsek olivové barvy.
Tato kombinace v nás probouzí schopnosti a zároveň podporuje jejich rozvoj. Jak se život na Zemi probouzí a všechno kvete, zdá se být příslibem horkého letního slunce a času, kdy je méně energie, ale přesto silný růst, můžeme použít kameny olivové barvy k zaměření se na naše úsilí, jež dobře začalo, ale nyní potřebuje sílu k úspěšnému dokončení.
PeridotOlivín je znám jako kámen, jež představuje sílu. Je jedním z osobních kamenů lidí narozených v době, kdy zelená barva jara ustupuje zářivé žluté a přicházejícímu létu, tj. v měsících květnu až červnu, tedy především Blížencům.
Olivově zbarvené kameny pomáhají zaměřit se a zvýšit úsilí k dosažení moudrosti a pochopení naší životní cesty. Olivová zvyšuje vnímavost k novým významům a nápadům. Jsou vynikajícími pomocníky v začátku hledání nových vědomostí, učení se a chápání.

 

               Olivín - přívěsek tamblovaný    Stříbrné čakrové náušnice - vlnité   Náramek ze sekaných kousků prehnitu  Prehnis s Epidotem
  
V tmavších tónech olivové barvy, jsou tyto kameny nazývány "kameny učení". Odráží pravdu a harmonii a pomáhají v začátcích dlouhého pátrání po vizích, porozumění a moudrosti.
Tyto kameny znamenají: uvědomění si, změnu, posílení schopnosti naslouchat, nezávislost, hledání významu a podstaty, hojnost, obnovu a zlepšení, smysl pro hodnoty, vypořádání se se sklíčeností a malomyslností.

Tmavě olivové kameny jsou výbornými pomocníky pro dosažení vytčených cílů, jež vyžadují nadměrnou vytrvalost a záměrů, které nejsou překotné, ale potřebují dlouhý čas k uskutečnění a naplnění, mají tyto kameny sice pomalý, ale za to pevný a spolehlivý rozvoj, výrazně zasahující do životních výzev.
 
Kameny tmavě olivové barvy potřebujeme pro podporu vlastního rozvoje, schopností, způsobilosti a talentu, pro lepší a rychlejší vzestup, pro schopnost učení, inteligenci, řešení problémů, úspěch zejména při studiu, a pro potlačení nevědomosti a neinformovanosti.
 
Světlejší odstíny olivové barvy mají velmi osobitý účel: používají se pro zvýšení vytrvalosti při hledání podstaty, dosažení osvícení, prohloubení moudrosti a pochopení přirozeného světa včetně vesmíru. Používají pro úsilí, které vyžaduje nadměrné soustředění a usilovnou preciznost. Pomáhají v úsilí upevňovat stálost, směr a odolnost zejména vůči psychickým změnám, které mají dlouhé trvání.
Tyto kameny potřebujeme zejména pro zvýšení soustředění, určení směru, povzbuzení píle, zvýšení kázně, vytrvalosti, trpělivosti, motivace, houževnatosti, odolnosti a zmírnění selhání a nedostatků.

I když jsou olivově zbarvené drahé kameny, polodrahokamy a krystaly určeny zejména lidem narozeným ve znamení Blíženců, může si je samozřejmě pořídit kdokoli jiný. Nejen pro jejich pozitivní účinky v oblasti fyzické, duševní a duchovní, ale třeba pro radost, potěšení a dobrou náladu!

Léčivé kameny Nefertitis.cz

http://www.nefertitis.cz/

 

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

© 2014 www.nefertitis.cz. Tento článek jako celek ani jeho části nesmí být kopírován a rozšiřován bez předchozího písemného souhlasu www.nefertitis.cz. Naše články jsou chráněny ochranou Copyscape a jejich kopírování je dohledatelné a prokazatelné. V případě, že byste informace z článku chtěli použít pro svůj blog apod., rádi vám texty i obrázky poskytneme, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu na info@nefertitis.cz. 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty