ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Achát mechový náramek z korálků

Achát mechový náramek z korálků

Nádherný náramek z extra velkých korálků ze světle až sytě zeleného mechového achátu přináší svému nositeli hojnost, posíluje naději a víru ve vlastní život a schopnosti. Potlačuje stres a napětí. Mechový achát patří k… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X2N-B073-5P
Původní cena:
149 Kč
Ušetříte:
30 Kč −20%
Vaše cena:
119 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Achát mechový náramek z korálků

Nádherný náramek z extra velkých korálků ze světle až sytě zeleného mechového achátu přináší svému nositeli hojnost, posíluje naději a víru ve vlastní život a schopnosti. Potlačuje stres a napětí. Mechový achát patří k nejvýraznějším druhům achátu, díky tomu jsou tyto náramky velmi atraktivní a dekorativní. Průměr korálků cca 10 mm. Korálky jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce. 

Velikost náramku: univerzálnínáramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 18 cm. Náramek přetáhnete přes dlaň s obvodem cca 25 cm, při větším obvodu dlaně již hrozí přetržení. Při natažení na obvod 20 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. Není vhodný pro silnější ruku.

Mechový achát (též často zvaný "stromečkový") je silně spjat s přírodou, má schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo. Přitahuje bohatství, štěstí a nové přátele. Zmírňuje porodní bolesti. Pomáhá snižovat citlivost na počasí a znečištění životního prostředí. Symbolizuje nové počátky. Odstraňuje duchovní bloky a spoutání. Je kamenem hojnosti. Zlepšuje sebedůvěru a posiluje pozitivní vlastnosti. Odstraňuje strach a hluboko zakořeněný neklid. Pomáhá rozvíjet sílu a schopnost vycházet s lidmi. Dosažení citové rovnováhy. Posiluje víru a naději.

Léčebné využití: léčí deprese, infekce, záněty a nachlazení. Urychluje uzdravování. pročišťuje oběhový a vylučovací systém. Léčí kůží a problémy s ní spojené. Snižuje horečky. Ideální proti vleklým nemocem - doplňuje potřebnou energii.

Detailní popis kamene: achát

Související produkty