ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Avanturín a kov módní náramek trojitý

Avanturín a kov módní náramek trojitý

Excelentní trojitý náramek z vroubkovaného kovu a kousků zeleného avanturínu , v němž spolu ladí v dokonalé harmonii stříbřitá krása lesklého kovu a zelená barva avanturínu, svému nositeli zvyšuje vnímavost, vytrvalost… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 24. 01.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB02331-01P
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Avanturín a kov módní náramek trojitý

Excelentní trojitý náramek z vroubkovaného kovu a kousků zeleného avanturínu , v němž spolu ladí v dokonalé harmonii stříbřitá krása lesklého kovu a zelená barva avanturínusvému nositeli zvyšuje vnímavost, vytrvalost a kreativitu, přináší štěstí a majetek. Ukažte své módní cítění tímto tak elegantním a atraktivním náramkem. Kombinace kousků avanturínu, vloženého spolu s malými ocelovými korálky mezi stříbřitý kov, je doplněna o dva přívěsky - malé srdíčko,jež přináší lásku, a slabiku Óm, jež je výrazem naší vnitří duchovní síly. Velikou výhodou, je že náramek lze libovolně uzpůsobit velikosti každé ruky! Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, jednotlivé náramky se mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, barevným odstínem a tvarem kamenů.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 26 cm. Náramek je díky značné flexibilitě paměťového ocelového drátu možno přizpůsobit téměř jakémukoliv obvodu ruky.

Avanturín je povšechným kamenem štěstí, přináší prosperitu a majetek, posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci.

Detailní popis kamene: avanturín

Související produkty