ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrové náušnice hvězdičky Ag 925

Čakrové náušnice hvězdičky Ag 925

Půvabné stříbrné náušnice s drahými kameny v podobě v podobě hvězdiček přinášejí štěstí a prosperitu. Jsou nádhernou a nepřehlédnutelnou ozdobou. Ag 925, váha páru 5,2 g. V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2CP175P
Vaše cena:
1 039 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrové náušnice hvězdičky Ag 925

Půvabné stříbrné náušnice s drahými kameny v podobě v podobě hvězdiček přinášejí štěstí a prosperitu. Jsou nádhernou a nepřehlédnutelnou ozdobou. Ag 925, váha páru 5,2 g.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty