ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrový přívěsek andělský kříž Ag 925

Čakrový přívěsek andělský kříž Ag 925

Stříbrný přívěsek s drahými kameny se stylizovanými Andělskými křídly symbolizuje štěstí a ochranu před zlem. Ag 925, 5,6 g.  Andělská křídla jsou mocným symbolem, který vyjadřuje štěstí a ochranu před vším špatným v… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2CP195P
Vaše cena:
1 079 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
GLS kurýrní službazdarma
UloženkaUloženkazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový přívěsek andělský kříž Ag 925

Stříbrný přívěsek s drahými kameny se stylizovanými Andělskými křídly symbolizuje štěstí a ochranu před zlem. Ag 925, 5,6 g. 

Andělská křídla jsou mocným symbolem, který vyjadřuje štěstí a ochranu před vším špatným v životě, jsou též symbolem naděje, osvícení a vedení pod správné cestě životem.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty