ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrový přívěsek Caduceus stříbro Ag 925

Čakrový přívěsek Caduceus stříbro Ag 925

Stříbrný přívěsek s drahými kameny se symbolem Caduceus symbolizuje úspěch v životě. Ag 925, 5 g. Caduceus je hůl, kterou v antické mytologii nosili poslové bohové - v řecké mytologii to byl Hermés, v římské Merkur… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2CP172P
Vaše cena:
699 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový přívěsek Caduceus stříbro Ag 925

Stříbrný přívěsek s drahými kameny se symbolem Caduceus symbolizuje úspěch v životě. Ag 925, 5 g.

Caduceus je hůl, kterou v antické mytologii nosili poslové bohové - v řecké mytologii to byl Hermés, v římské Merkur. Bývá jako znak spojován s obchodem, a je přiřazen planetě Merkur. Často bývá mylně spojován s Asklepiovou berlou, která je symbolem lékařů.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty