ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrový přívěsek Harmonie Ag 925

Čakrový přívěsek Harmonie Ag 925

Stříbrný čakrový přívěsek Harmonie s drahými kameny v podobě kruhu, ve kterém se v harmonickém souladu  snoubí stříbrné ovály s krásně broušenými plodrahokamy, symbolizuje soulad těla a mysli, harmonii duše a srdce… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 23. 11.
Kód produktu:
X2CP148P
Původní cena:
1 049 Kč
Ušetříte:
210 Kč −20%
Vaše cena:
839 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 66 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka66 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový přívěsek Harmonie Ag 925

Stříbrný čakrový přívěsek Harmonie s drahými kameny v podobě kruhu, ve kterém se v harmonickém souladu  snoubí stříbrné ovály s krásně broušenými plodrahokamy, symbolizuje soulad těla a mysli, harmonii duše a srdce. Přináší vnitřní vyrovnanost. Ag 925, váha 2,3 g.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty