ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrový přívěsek hexagram Ag 925

Čakrový přívěsek hexagram Ag 925

Čakrový přívěsek hexagram Ag 925

Stříbrný přívěsek s drahými kameny v podobě hexagramu v kruhu je základním symbolem života a harmonie. Ag 925, váha 4,2 g. Hexagram (též Davidova a Šalamounova hvězda) je mocný symbol vyjádřený šesticípou hvězdou… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Kód produktu:
X2CP200P
Původní cena:
799 Kč
Ušetříte:
120 Kč −15%
Vaše cena:
679 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový přívěsek hexagram Ag 925

Stříbrný přívěsek s drahými kameny v podobě hexagramu v kruhu je základním symbolem života a harmonie. Ag 925, váha 4,2 g.

Hexagram (též Davidova a Šalamounova hvězda) je mocný symbol vyjádřený šesticípou hvězdou, vytvořenou ze dvou vzájemně se protínajících rovnoramenných trojúhelníků. Hexagram je základním symbolem života, vyjadřuje spojení živlů ohně a vody. Je symbolem viditelného a neviditelného světa. Představuje statickou rovnováhu mezi protiklady, jejich vzájemné pronikání, doplňování se a vliv na veškeré dění v přírodě. Přináší harmonii.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu. Čakrové šperky chrání proti stresu.

Více o čakrách

Související produkty