ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrový přívěsek Slunce a hvězdy Ag 925

Čakrový přívěsek Slunce a hvězdy  Ag 925

Čakrový přívěsek Slunce a hvězdy Ag 925

Od pohledu zářící jako sluníčko, radostný a šťastný, to je stříbrný čakrový přívěsek Slunce a hvězdy s broušenými kameny, stylizovaný do kruhu, v jehož středu je symbol Slunce a kolem něj sedm polodrahokamů… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2CP238P
Vaše cena:
899 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový přívěsek Slunce a hvězdy Ag 925

Od pohledu zářící jako sluníčko, radostný a šťastný, to je stříbrný čakrový přívěsek Slunce a hvězdy s broušenými kameny, stylizovaný do kruhu, v jehož středu je symbol Slunce a kolem něj sedm polodrahokamů, připomínajích planety, obíhající kolem Slunce. Kruh symbolizuje dokonalost a ochranu, slunce je symbolem života a radosti, hvězdy přinášejí štěstí a prosperitu. Ag 925, váha 3,6 g.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu. Čakrové šperky chrání proti stresu.

Více o čakrách

Související produkty