ÚvodVše o kamenechVlastnosti a účinky kamenůCo je to orgonit

Co je to orgonit

Co je to orgonit? Pozitivní energie

Pokud jde o léčení, lidé se snaží vyzkoušet všechny možnosti a léčivé alternativy a nástroje, jako je orgonit, jen aby bylo dosaženo celkového zdraví. Nebýt nemocný znamená cítit se šťastný, silný a pozitivní v životě. To vám dává temperament a dychtivost čelit vašim každodenním úkolům.

Orgonit může přinést zpět zdraví tím, že odstraňuje negativní energii z vašeho okolí způsobené mnoha moderními technologiemi, jako signál antény, satelitní disky a znečištění. Negativní energie je velmi škodlivá pro váš zdravotní stav. Orgonit doslova vyčistí negativní energii a převádí ji na pozitivní energie pro udržení správné rovnováhy energie vašeho těla s jeho okolím.

Co je opravdu orgonit?

Orgonit, který objevili Don a Carol Croftovi v roce 2000, je léčebný přístroj ze smíchaných organických a anorganických prvků. Obvykle se používají organické katalyzované pryskyřice ze skelných vláken a neorganické kovové piliny. Tyto věci se smíchají v poměru 50-50 a tvarují do pyramidy nebo lichoběžníkového tvaru, vznikají tak předměty, které přitahují negativní energii. Umístěním malého křišťálu nebo ametystu uprostřed tvarované směsi zvyšuje její schopnost sběru negativní energie. Získaná negativní energie je pak přeměněna na pozitivní éterické energie.

Jak orgonit funguje?

Všechno to začalo s Dr. Wilhelmem Reichem, objevitelem éterické energie, kterou později nazval v angličtině „orgone“. Éterická energie je stále přítomna ve vzduchu, který vás obklopuje. Tato energie se nazývá životní energie, chi, prána 4. dimenzionální energie nebo Reiki. Mechanismus působení orgonitu je, že může přitáhnout a odrazit orgonovou energii pomocí organické pryskyřice zatímco kovová část ji naopak odpuzuje. Série přitažení a odpuzení uvnitř orgonitu generuje vyváženou éterickou energii, která je prospěšné pro vaše zdraví. Dr. Wilhelm Reich byl schopen prokázat léčivé účinky jeho objevu, když využil těchto energií k léčení svých pacientů s rakovinou tak, že jen museli sedět uvnitř orgonového akumulátoru při řadě procedur. Manželé Don a Carol Croftovi, pak tento objev vylepšili tím, že vytvořili tvary orgonitů, které nyní můžete mít na stole a tak převést všechnu negativní éterickou energii přítomnou ve vašem okolí na pozitivní aniž byste museli sedět v léčebných akumulátorech.

Když je energie ve vašem okolí v dobré rovnováze, vaše tělo na to reaguje. Cítíte méně stresu a jste výrazně živější. To ukazuje konkrétní vztah mezi vaším tělem a vaším okolím. Orgonity pomáhají eliminovat negativní energii a přinášejí pozitivní energii pro zdravější životní prostředí.

 

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty