ÚvodEsoterikaOrgonitOrgonit pyramidy

Orgonit pyramida ametyst s krystalem křišťálu kužel

Orgonit pyramida ametyst s krystalem křišťálu kužel

Okouzlující fialový a třpytivý orgonit ve formě pyramidy ve tvaru kužele s kousky přírodního ametystu a krystalem přírodního křišťálu s měděnou spirálou pro zvýšení pozitivní energie v prostoru, kde tato orgonitová… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2N-1-Org-163P
Vaše cena:
349 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Orgonit pyramida ametyst s krystalem křišťálu kužel

Okouzlující fialový a třpytivý orgonit ve formě pyramidy ve tvaru kužele s kousky přírodního ametystu a krystalem přírodního křišťálu s měděnou spirálou pro zvýšení pozitivní energie v prostoru, kde tato orgonitová pyramida umístěna. Krystal křišťálu, umístěný ve špičce pyramidy, je neobyčejně silným pozitivním energetickým zářičem, jenž zesiluje účinky orgonitu a všech léčivých kamenů v pyramidě.Pyramida je symbol věčnosti a ochrany. Přináší sílu a moc, napomáhá dobrému zdraví, dodává fyzickou energii a přináší vášeň pro život. Kromě pozitivního vlivu na své okolí a neutralizaci elektromagnetického záření je tato atraktivní pyramida i krásnou bytovou dekorací. Tato pyramida má velmi elegantní tvar se zaoblenými hranami. Velikost pyramidy výška cca  6 cm, základna průměr cca 4 cm.

Orgonit není kámen. Je tvořen z kovových pilin zalitých v pryskyřici (či vosku nebo jiných podobných materiálech). U větších orgonitů je možnost přidat k nim i drahý, léčivý kámen.Ve světě jsou oblíbené již delší dobu, do ČR se dostaly zhruba před pěti lety.

Orgonity mají mnoho způsobů využití:
Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky
Eliminují působení geopatogenních zón na minimum 
Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu 
Podporují meditace
Napomáhají při léčení a uzdravení

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Pomáhá sebezdokonalení. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Léčebné využití: udává se, že křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Detailní popis kamene: křišťál

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

pozn.: každý kus je originál, proto se může výrazně lišit od vyobrazené fotografie

Související produkty