ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Achát peříčkový tromlovaný

Achát peříčkový tromlovaný

Roztomilý druh achátu s něžným přídomkem peříčkový  je zajímavý tím, že vytváří půvabné malé geody, právě ty jsou nejčastěji v prodeji. Nově nabízíme tromlovaný peříčkový achát, unikátní v tom, že geodky jsou upraveny… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 23. 08.
Kód produktu:
X2ACHP-MP
Vaše cena:
30 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč

Zvolte variantu:

Achát peříčkový tromlovaný

Roztomilý druh achátu s něžným přídomkem peříčkový  je zajímavý tím, že vytváří půvabné malé geody, právě ty jsou nejčastěji v prodeji. Nově nabízíme tromlovaný peříčkový achát, unikátní v tom, že geodky jsou upraveny do podoby ohlazených kamínků, které se díky jejich malé velikosti a ohlazenému tvaru výborně hodí na nošení při sobě, v kapse, v kabelce apod. Úprava peříčkového achátu do podoby kamínků dává vyniknout jeho příjemným barvám, jež se pohybují od jemné růžové až po tmavě šedý odstín, a krásné kresbě tohoto okouzlujícího achátu.

Achát dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Detailní popis vlastností a účinků kamene: achát

Související produkty