ÚvodEsoterikaFeng ShuiKřišťály pro Feng Shui

Kapka Feng Shui extra křišťál duhově metalizovaný multicolor

Kapka Feng Shui extra křišťál duhově metalizovaný multicolor

Exkluzivní a nádherně tvarovaný multicolor křišťál pro Feng Shui ve tvaru kapky z čirého broušeného olovnatého skla AA kvality v Art Deco stylu. Na broušeném křišťálu je nanesen zlatavý kov, díky němuž se jeho plochy… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 18. 12.
Kód produktu:
X216534/4P
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Kapka Feng Shui extra křišťál duhově metalizovaný multicolor

Exkluzivní a nádherně tvarovaný multicolor křišťál pro Feng Shui ve tvaru kapky z čirého broušeného olovnatého skla AA kvality v Art Deco stylu. Na broušeném křišťálu je nanesen zlatavý kov, díky němuž se jeho plochy třpytí jemnými s duhovými záblesky mnoha barev i při nedostatku světla. Pomáhá léčit a harmonizovat pomocí světla, jež se na broušených hranách rozzáří nádhernou duhou snad všech barev světelného spektra. Barevný třpyt se rozptýlí do prostoru a vnese do něj novou a čistou energii. Zároveň prostor zbaví negativní energie, harmonicky usměrňuje chaotické toky energie, do prostoru tak vplývá radost, pocity štěstí a pozitivní stimulace. Broušené hrany Feng Shui křišťálů podporují přesné myšlení, kreativitu, stimulují společenský živost a vytváří pozitivní vztahy v rodinně či s kolegy na pracovišti.

Velikost křišťálu: výška 50 mm, šířka 32 mm. Kouzelně barevná varianta Multicolor. Zadní strana stříbřitě pokověná. Výjímečně krásný Feng Shui křišťál exkluzivně v naší nabídce. Nechte se okouzlit krásou měnících se barev!

Křišťál ve tvaru kapky je symbolem mužské energie Jang, pomáhá aktivovat podnikavost, dodává jistotu, sebevědomí a sílu. Podporuje psychickou i fyzickou odolnost, vytrvalost a cílevědomost. Pomáhá soustředit se. Feng Shui křišťálová kapka je velmi vhodná především na pracovistě, do studenstských pokojů a míst pro podnikání. Vřele ji můžeme doporučit rodičům, kteří chtějí vychovatcílevědomé a sebevědomé děti, které se v životě neztratí. Právě tyto vlastnosti feng shui kapka podporuje a rozvíjí.

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí. Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)

Naše duhové křišťály byly speciálně navrženy a vybroušeny pro účely Feng Shui. Jedná se o skleněné krystaly s příměsí olova, které se svými vlastnostmi velmi podobají přírodnímu křišťálu.

Související produkty