ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky autorské RB Design

Jaspis zelený náramek korálkový RB Design 42

Jaspis zelený náramek korálkový RB Design 42

Krásný designový náramek z přírodního zeleného jaspisu, který kromě v Nefertitis jinde nekoupíte. Jedná se o jeden z našich autorských šperků. Zelený jaspis patří mezi výrazné kameny, nezaměnitelné svým… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 03.
Kód produktu:
X2RBD42P
Původní cena:
169 Kč
Ušetříte:
25 Kč −15%
Vaše cena:
144 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Jaspis zelený náramek korálkový RB Design 42

Krásný designový náramek z přírodního zeleného jaspisu, který kromě v Nefertitis jinde nekoupíte. Jedná se o jeden z našich autorských šperků. Zelený jaspis patří mezi výrazné kameny, nezaměnitelné svým vzhledem. Náramek je doplněn o třpytivé aplikace ve Swarovski stylu. Náramek z velkých korálků jaspisu, třpytivý při dopadu světla díky aplikacím. Velikost korálků cca 10 mm, navlečeno na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Česká ruční výroba. 

Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramků: univerzální - vnitřní obvod 16 cm, natažitelný na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit. 

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí. Zelený jaspis je určen pro klidný spánek. 

Léčebné využití: dodává energii, pomáhá zmírnit porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Dalmatin jaspis je béžový, posetý tmavými puntíky,mírní ukvapenost a neuváženost, učí rozvážnosti a trpělivosti, pomáhá nám dokonale poznat sami sebe. Napomáhá při léčbě žaludečních potíží a křečí, udává se, že jaspis dalmatin podporuje nervový systém a přináší zdravý a 

Detailní popis kamene: jaspis 

Související produkty