ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z lávových kamenů

Lávový kámen a ametyst náramek korálkový

Lávový kámen a ametyst náramek korálkový

Elegantní náramek z lávového kamene a velkých korálků ametystu dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Se dvěmakorálky z tmavě fialového ametystu svého nositele ochraňuje, dává optimismus do… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03159-05P
Původní cena:
129 Kč
Ušetříte:
33 Kč −26%
Vaše cena:
96 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lávový kámen a ametyst náramek korálkový

Elegantní náramek z lávového kamene a velkých korálků ametystu dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Se dvěmakorálky z tmavě fialového ametystu svého nositele ochraňuje, dává optimismus do života a odstraňuje negativitu v jeho okolí. Do náramku je vložen ústřední velký korálek z lávového kamene. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty. Korálky jsou navlečeny na nylové gumičce neutrální barvy. Průměr korálků lávového kamene cca 8 mm, vellký korálek cca 14 mm, korálky přírodního ametystu cca 12 mm Atraktivní a výrazný šperk. Ilustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 21 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navarací je zpět k původci.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Detailní popis účinků kamene: ametyst

Související produkty