ÚvodVše o kamenechFeng ShuiKameny a krystaly ve Feng Shui

Kameny a krystaly ve Feng Shui

Drahé léčivé kameny a krystaly se používají ve feng shui mnoha různými způsoby, přesto s jediným cílem – přivést pozitivní feng shui energie do naší domácnosti. Důležitou součástí feng shui je světlo – a název „krystal“ pochází z řeckého slova „krystallos“, které znamená „zmrazené světlo“. Umístíme-li tedy krystal nebo kamínek některého z minerálů či polodrahokamů v našem domově či kanceláři, vneseme do něj „světlo“ spolu s pozitivní energií, kterou tyto krystaly vyzařují.

Krystaly a polodrahokamy jsou používány v průběhu staletí na nesčetné účely – od pomoci při uzdravení z nemoci, přes ochranu proti negativním vlivům a lidem z našeho okolí, až po dekorační účely. Léčivé kameny a polodrahokamy mají ve feng shui velký význam, krystaly jsou hojně používány pro přivedení konkrétních dobrých energií nebo vibrací do vašeho domova či kanceláře (nebo též zahrady).

 Feng shui polodrahokam a květiny

S jejich pomocí můžeme řešit konkrétní negativní věci jak v našem domově, tak v našem životě. Například růženín je používán k přilákání lásky a romantiky, stejně jako pomáhá léčit (nejen láskou) zlomené srdce. V principech Feng shui se uznává staré moudro, že je to právě růženín, ze kterého vychází specifické frekvence a vibrace, jež vyzařují do okolí energii, která podporuje léčení zlomeného srdce. Naopak třeba černý turmalín (zvaný též skoryl) a hematit mají v sobě silné ochranné energie, zatímco žlutý citrín nám pomáhá léčit problémy s nízkým sebevědomím, stejně jako pomáhá přilákat k nám bohatství a hojnost.

Google Pinterest sdílej článek

Související produkty