ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Chromdiopsid extra náramek sekaný

Chromdiopsid extra náramek sekaný

Náramek ze sekaných, tromlovaných kousků chromdiopsidu extra kvality, navlečených na gumiččce. Stále více oblíbený, nádherně sytě zbarvený, známý též pod názvem „Ruský smaragd" je Chromdiopsid pocházející z naleziště v… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 27. 02.
Kód produktu:
SSKNK58
Vaše cena:
179 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Chromdiopsid extra náramek sekaný

Náramek ze sekaných, tromlovaných kousků chromdiopsidu extra kvality, navlečených na gumiččce.

Stále více oblíbený, nádherně sytě zbarvený, známý též pod názvem „Ruský smaragd" je Chromdiopsid pocházející z naleziště v Jakutsku. Patří do skupiny Diopsidů. Název Diopsid je odvozen od řeckého slova 'diopsis', které znamená „ dva druhy vidění nebo mající dvě podoby". Je takto pojmenovaný proto, že při pohledu z jedné strany má exponát jednu barvu, zatímco z jiného úhlu se objevuje v různých odstínech.

Chromdiopsid odstraňuje emocionální blokády a otevírá svého majitele lásce, sebedůvěře, rozkvětu a růstu. Rozvíjí analytické a intelektuální schopnosti. Odstraňuje staré citové blokády, již překonané navyklé vzorce chování, zlé a špatné vzpomínky. Přináší hluboký klid a vyrovnanost. Tiší a vyrovnává emoce. Je kamenem srdeční čakry, kterou aktivuje, čistí a harmonizuje.

Léčebné využití: Vhodný k hojení zejména chronických onemocnění. Odstraňuje veškeré energetické blokády v oblasti plic a srdce a umožní tak tok léčivé energie do těchto oblastí.

Související produkty