ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Chryzopras náramek sekaný extra

Chryzopras náramek sekaný extra

Nádherný náramek ze sekaných kousků vzácného chryzoprasu v prvotřídní AA kvalitě přináší prosperitu. Posiluje odvahu a naději, přitahuje peníze, pomáhá mít úspěch v životě. Atraktivní šperk díky několika tónům krásně… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X2CHRYBP
Původní cena:
249 Kč
Ušetříte:
50 Kč −20%
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Chryzopras náramek sekaný extra

Nádherný náramek ze sekaných kousků vzácného chryzoprasu v prvotřídní AA kvalitě přináší prosperitu. Posiluje odvahu a naději, přitahuje peníze, pomáhá mít úspěch v životě. Atraktivní šperk díky několika tónům krásně zelené barvy chryzoprasu. Velikost kousků chryzoprasu cca 8 mm až 9 mm, kamínky jsou navlečeny na kvalitné nylonové gumičce žluto-zelené barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 23 cm. Při natažení nad obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Chryzopras je nádherný kámen, který pozvedává emoce, poskytuje naději, uklidňuje, přináší potěšení, úspěch v nových podnicích, nové přátele, přitahuje peníze, odstraňuje závist, sobectví, napětí a stres. Pomáhá odpouštět, přijímat sám sebe i druhé, zahání tíseň, předchází nočním můrám, dodává pocit bezpečí, důvěry a jistoty, ochraňuje.

Chryzopras podněcuje lásku, naději a tvořivost. Je kamenem vhodným pro meditaci. Tradičně se používá jako talisman pro obchody a udržení dobrých obchodních vztahů. Harmonizuje srdeční a sakrální čakru. Je kamenem uklidnění, tiší napětí a stres. 

 Ve Feng Shui chryzopras představuje energii dřeva, která je důležitá pro osobní blaho, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšení rodinných vztahů a upevnění rodinných pout. Je důležitá pro růst, nové začátky a zdraví, zvyšuje vitalitu a udržuje fyzický rozvoj. 

Léčebné využití chryzoprasu: kožní problémy, srdeční choroby, poruchy štítné žlázy, celková slabost, trávící systém, tiší žaludeční problémy, posiluje zrak, zvyšuje plodnost, zmírňuje revmatické bolesti, posiluje činnost ledvin, je silně detoxikační.

Země původu: Brazílie

Detailní popis vlastností a účinků kamenechryzopras

 

Související produkty