ÚvodEsoterikaFeng ShuiSochy a sošky

Buddha s vázou Amrity

Buddha s vázou Amrity

Krásná soška Buddhy s vázou Amrity. Soška je vyrobena ze směsi drceného alabastru a pryskyřice. Symbolika: Amrita je symbolem nesmrtelnosti a životní energie. Výška je cca 16 cm. "Nektar Amrity" je čistá životní… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X214989P
Původní cena:
599 Kč
Ušetříte:
120 Kč −20%
Vaše cena:
479 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Buddha s vázou Amrity

Krásná soška Buddhy s vázou Amrity. Soška je vyrobena ze směsi drceného alabastru a pryskyřice. Symbolika: Amrita je symbolem nesmrtelnosti a životní energie. Výška je cca 16 cm.

"Nektar Amrity" je čistá životní energie. Amrita je jedním z hlavních mýtů hinduismu, kdy se spolu přetahují bohové a démoni, kteří při tom otáčejí sem a tam velkou kouzelnou horou. Tak vytvářejí v oceánu vesmíru mléčnou pěnu, ze které se tvoří elixír nesmrtelnosti a životní energie Amrita.

Buddha, v překladu probuzený, osvícený, je v buddhismu bytostí, která dosáhla dokonalé realizace, tzv. osvícení. Takové bytosti jsou osvobozeny od tzv. tří jedů mysli, tj. nevědomosti, hněvu a chtivosti a od utrpení. Podstatou bytí pro ně jsou charakteristické znaky bytí, což značí neuspokojivost, nestálost a nepodstatnost.

Kam umístit sošku v interiéru?

Buddha ve Feng Shui je symbolem štěstí, moudrosti, osvícení, hojnosti, prosperity a přináší pozitivní energii.

Obecně se doporučuje umístit sošku minimálně několik centimetrů od země, naproti vstupním dveřím. Soška má zahánět negativní energii pronikající do domu.
K Buddhovi je nutné chovat se s respektem. Pokud budete hladit Buddhovo břicho, podpoříte jeho účel, a sice zesílení pozitivní energie, splnění přání a tužeb, stále dobrou náladu a zahánění smůly.

Chcete umocnit příznivé působení sošky Buddhy na Váš domov? Nezapomeňte na pravidelné vykuřování Buddhy pomocí vonných tyčinek: vonné tyčinky

Související produkty