ÚvodLéčivé a drahé kamenyTromlované placičky

Tygří oko placička

Tygří oko placička

Nádherná ohlazená placička z tromlovaného přírodního tygřího oka vás na první pohled nejen okouzlí svým hedvábně zlatavým leskem, ale též přináší štěstí a prosperitu. Výhodou kamínků v podobě tromlovaných placiček je… více »

Dostupnost:
skladem
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Vaše cena:
90 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tygří oko placička

Nádherná ohlazená placička z tromlovaného přírodního tygřího oka vás na první pohled nejen okouzlí svým hedvábně zlatavým leskem, ale též přináší štěstí a prosperitu. Výhodou kamínků v podobě tromlovaných placiček je jejich snadnější nošení - lze je vložit do kapsy, kabelky či větší peněženky. Velikost placiček cca 3 až 4 cm. Ilustrativní vyobrazení produktu z přírodního materiálů, který se od doprovodných fotografií může lišit tvarem, barvou, barevným odstínem, kresbou a strukturou kamene.

Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese.

Léčebné využití: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče.
Země původu: Jižní Afrika
Detailní popis kamene tygří oko

Související produkty