ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyIndieTyčinky ostatní výrobci

Vonné tyčinky Archanděl Chamuel

Vonné tyčinky Archanděl Chamuel

Vonné tyčinky Archanděl Chamuel s jemnou květinovou vůní růže. Růže je symbolem krásy, lásky a dokonalosti. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině. Nechte se okouzlit jemnou vůní pro uvolnění mysli a… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X23253P
Vaše cena:
139 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky Archanděl Chamuel

Vonné tyčinky Archanděl Chamuel s jemnou květinovou vůní růže. Růže je symbolem krásy, lásky a dokonalosti. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině.
Nechte se okouzlit jemnou vůní pro uvolnění mysli a relaxaci a pro pocit harmonie. Přivolejte si na pomoc Archanděla Chamuela, aby ochránil Vaši lásku, partnerské vztahy a pocit bezpečí. 

Chamuel – je mocným vůdcem v říši andělů, laskavý ochránce světa před negativními vlivy. Ochrání nás před strachem z neznámého, pomáhá v milostných vztazích, v přátelství a nalezení smyslu života. Jeho jméno znamená „ten, který vidí Boha“. Jeho barva je světle růžová, Chamuel ochraňuje partnerské vztahy a bezpodmínečnou lásku, která poskytuje pocit bezpečí.  

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

Chtěli byste mít svého Anděla strážného z oblíbeného kamínku nebo podle Vašeho data narození? Inspirujte se naší Andělskou říší zde.

10 ručně rolovaných tyčinek
Hmotnost celkem: cca 20 g

Související produkty